Dzwoń po miód » dostawa do domu » 601 628 217Miód rzepakowy 500g

Drukuj
Miód rzepakowy zawiera prawie wyłącznie cukry proste (glukozę i fruktozę).
Miód rzepakowy
Cena sprzedaży 20,00 zł
Opis

Pierwszy wiosenny miód odmianowy w naszej pasiece to miód rzepakowy. W stanie płynnym posiada kolor słomkowy. Krystalizuje się bardzo szybko, w ciągu kilku dni. Po skrystalizowaniu jest biały lub kremowy, o konsystencji drobnoziarnistej, mazistej. W smaku bardzo słodki. Zapach zbliżony do kwitnącego rzepaku, jego woń słabnie z czasem. Miód o największej ilości glukozy i aminokwasów. Szczególnie polecany na serce i naczynia wieńcowe. Korzystnie wpływa także na stany zapalne dróg oddechowych, wątrobę (marskość wątroby) i drogi moczowe, ma silne właściwości odtruwające i stymulujące metabolizm komórkowy. Zawiera prawie wyłącznie cukry proste (glukozę i fruktozę).

W postaci płynnej ma kolor słomkowy. Natomiast po skrystalizowaniu przybiera barwę jasno żółtą, kremową, lub białą. Ze względu na dużą zawartość glukozy w miodzie rzepakowym bardzo rzadko spotyka się go w postaci płynnej.

Świetnie działa na wyczerpanie, ze względu na dużą zawartość glukozy. Stosuje się go również w dolegliwościach sercowo-naczyniowych, schorzeniach wątroby i dróg żółciowych, przeziębieniach, schorzeniach nerek i dróg moczowych oraz przy problemach z żołądkiem.

Codziennie spożywany miód w postaci dodatku do niezbyt gorącej herbaty, chłodnej lemoniady słodzonej miodem czy w czystej postaci najlepiej wpływa na organizm. Systematyczność zapewnia ciągłe dostarczanie dobroczynnych składników, które mają szerokie zastosowanie.

Zobacz te produkty

Kontakt:

Agnieszka i Edward Fiłkowscy  
Chabowo  25                                  tel: 601 628 217
74-202 Bielice                                email: edekfi@gmail.com

OFERTA:

UWAGA!!!
Przy większych zamówieniach dostarczamy miód do klienta.
Przyjmujemy zamówienia z restauracji, cukierni i lokali gastronomicznych.